Informacja
[ 23-05-2019 ]

23 maja 2019 goœciliśmy w naszym Liceum
Janka Melę.


Więcej informacji wkrótce.

---------------------------

Uczennica klasy IIB – Martyna Syczewska uzyskała bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK. GRATULUJEMY!!!

W naszym Liceum do konkursu przystąpiło 9 uczniów z klasy IIB oraz 4 z klasy IIIB.

Jolanta Jancewicz

---------------------------

Wyniki tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego "Eureka"

Do Konkursu przystąpiło 26 uczniów. Czterech z klasy I "c", 3 z kl. II "c" i 21 z kl. III "c".

Najwyższy wynik (30 punktów) osiągnął Marek Wietoszko z kl. III "c" za co otrzymał "Dyplom za Bardzo Dobry Wynik" i nagrodę książkową.
"Dyplom Wyróżnienia" przyznawany od 26 punktów wzwyż otrzymali uczniowie klasy III "c": Maurycy Naliwajko (29), Dawid Pałka (28), Michał Brzozowski (28), Karolina Kuczyńska (27), Julia Szymczuk (26), Przemysław Kuczyński (26) oraz uczeń klasy II "c" Norbert Nieścior (27).
Pozostali zostali uhonorowani "Dyplomem Uznania".

Uczestnikom Konkursu gratuluję udziału i uzyskanych wyników.

Sławomir Zieniewski

---------------------------

Marcel Żukowski
zakwalifikował się do finału
II Edycji Konkursu Poetyckiego
"Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży".
GRATULUJEMY!!!

CZYTAJ WIĘCEJ...

Informacja o wynikach konkursu i potwierdzenie ze strony IPN

---------------------------

3 maja 2019 roku wzięliśmy udział
w powiatowych obchodach 228 rocznicy
uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

---------------------------

26 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.

---------------------------

26 kwietnia 2019 roku odbyła się akademia z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

---------------------------

12 kwietnia 2019 roku, uczniowie klas IB i IIB
o profilach biologiczno-chemicznych,
naszego Liceum wzięli udział w zajęciach pt.

"Płazy Puszczy Białowieskiej – jak je chronić?",
które odbyły się w Nadleśnictwie Białowieża.

---------------------------

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego
English Ace.

OGROMNY SUKCES!!!

DANIEL GÓRSKI, uczeń klasy IB, otrzymał dyplom za uzyskanie najlepszego wyniku w kategorii klas pierwszych, uzyskując I miejsce w województwie.

W kategorii klas drugich i trzecich najlepszy wynik uzyskała MAGDA WOJEŃSKA, uczennica klasy IIIC
I miejsce w województwie i 32 w kraju.

Pozostali uczestnicy uzyskali bardzo dobre i dobre wyniki w konkursie:

NATALIA NACHIŁO, IIB
I miejsce w województwie i 62 w kraju

WERONIKA KARPIENKO, IIA
I miejsce w województwie i 62 w kraju

ANNA ELŻBIETA MATEUSZUK, IIIC
II miejsce w województwie i 66 w kraju

MARTA POGORZAŁY, IIID
III miejsce w województwie i 79 w kraju

TOMASZ DMITRUK, IIB
III miejsce w województwie i 119 w kraju

Gratulujemy sukcesów i zachęcamy Naszych Uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Nauczyciele odpowiedzialni za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu:
Katarzyna Raczyńska, Eliza Szulc




razem newsów:241 [ wszystkie ]